Oto kim jesteśmy - CM Jerzykowo - poznaj nas bliżej

Lekarze Jerzykowo Facebook ul. Okrężna 26, 62-007 Jerzykowo

cm jerzykowo telefon 532 073 471

centrum medyczne w Jerzykowie

O nas


Drodzy Pacjenci!!!

Centrum Medyczne Jerzykowo, w którym pracujemy, powstało w 2010 roku czyli już ponad 10 lat temu. Na początku świadczyliśmy usługi tylko w dziedzinie stomatologii, ale z czasem powiększaliśmy grono specjalistów.

W zarządzaniu naszą placówką nastawiamy się na stały kontakt z przychodzącymi do nas pacjentami - chętnie z nimi rozmawiamy, słuchamy uważnie jakie są ich potrzeby i oczekiwania. Znając je staramy się stale poszerzać grono przyjmujących u nas lekarzy, powiększać ofertę przeprowadzanych badań i organizować wydarzenia poświęcone konkretnym specjalizacjom.

Z ogromną radością możemy powiedzieć, że mamy wspaniałych pacjentów, którzy w równym stopniu co nasz personel, tworzą niezwykle miłą atmosferę, dzięki której z prawdziwą przyjemnością wychodzimy naprzeciw potrzebom lokalnej społeczności, organizując np. akcje profilaktyczne. Pragniemy podziękować Państwu za udzielone zaufanie i to za Państwa pośrednictwem w styczniu 2020 roku otrzymaliśmy od Instytutu Badań Marki Certyfikat Zadowolony Pacjent.

Od września 2016 roku zorganizowaliśmy kilkadziesiąt badań profilaktycznych, takich jak badanie wad postawy, EKG z konsultacją kardiologiczną, badania USG tarczycy, piersi, badania dopplerowskie, bezpłatne warsztaty dietetyczne, badania znamion, cykl akcji poświęconych męskiemu zdrowiu – badanie jąder i prostaty.

Od listopada 2016 roku współpracujemy z siecią laboratoriów „Diagnostyka”. Jest to duże ułatwienie dla okolicznych mieszkańców, zwłaszcza dla osób starszych, którym znacznie łatwiej dotrzeć do nas niż do Pobiedzisk czy Swarzędza. Stale się zmieniamy i rozwijamy - szukamy kolejnych lekarzy do współpracy, myślimy o akcjach profilaktycznych i wydarzeniach, dzięki którym dbanie o zdrowie stanie się łatwiejsze i dostępne dla mieszkańców całej gminy.

Miła atmosfera w naszym Centrum Medycznym Jerzykowo możliwa jest dzięki wspaniałemu personelowi: Danusi, Natalii i Małgosi


Serdecznie zapraszamy!Lekarze specjaliści Poznań, Jerzykowo, Pobiedziska, Czerwonak i Owińska


Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X