Diagnostyka i leczenie ortopedyczne u dr Mikołaja Dąbrowskiego

Lekarze Jerzykowo Facebook ul. Okrężna 26, 62-007 Jerzykowo

cm jerzykowo telefon 532 073 471

centrum medyczne w Jerzykowie, Pobiedziska, Poznań i Gniezno

Dr hab. n. med. Mikołaj Dąbrowski

Pan doktor na co dzień pracuje w Klinice Ortopedii Kręgosłupa Dorosłych w Ortopedyczno-Rehabilitacyjnym Szpitalu Klinicznym im. W. Degi Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Zajmuje się leczeniem operacyjnym chorób kręgosłupa: ostrzyknięcia farmakologiczne, małoinwazyjne odnerwienia metodą RFA, wertebroplastyka/kifoplastyka złamanych kręgów, mikro- i endoskopowe dyscektomie, korekcje deformacji kręgosłupa, stabilizacje kręgosłupa.

Nasz ortopeda przyjmuje pacjentów z Biskupic, Pobiedzisk, Wrześni, Kostrzyna, Swarzędza i Jerzykowa –zarówno dorosłych i młodzież z dolegliwościami bólowymi barków, karku, kręgosłupa, kolan, bioder i drętwieniem kończyn.

W trakcie wizyty w ramach diagnostyki i leczenia wykonuje:

  • USG narządu ruchu,
  • ostrzyknięcia stawów.

Ponadto zajmuje się operacjami chirurgicznymi w obrębie paznokci: plastyka wałów okołopaznokciowych (paznokcie wrastające), plastyka opuszka palucha, egzostoza podpaznokciowa/wyrośl chrzęstno-kostna, fibroma.

Mikołaj Dąbrowski

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ:

centrum medyczne telefon 532 073 471

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X