AKTUALNOŚCI

Co nowego w tym miesiącu
Download Free Templates http://bigtheme.net/ Websites Templates

Światowy Dzień Wzroku

jon tyson 1078027 unsplash

Światowy Dzień Wzroku (11 Października) https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f4f/1/16/1f601.png");">😁

Wzrok jest jednym z najważniejszych zmysłów - od dobrego widzenia zależy komfort życia i łatwość wykonywania codziennych czynności. Polacy obawiają się, że pogorszenie wzroku wpłynie negatywnie na jakość ich życia, jednak pomimo tego to tylko czterech na dziesięciu z nich bada wzrok przynajmniej raz w roku.

 

Zapraszamy na badania do dr Magdaleny Owczarek w Centrum Medycznym Jerzykowo.

 

Święto zorganizowała międzynarodowa koalicja VISION 2020. Jej celem jest zlikwidowanie do 2020 roku możliwych do wyeliminowania przyczyn ślepoty. W naszym kraju pierwsze obchody odbyły się w października 2006 roku, a patronat nad nimi objął Zbigniew Religa.

Profilaktyczne Badanie Prostaty

Artboard 1

 

Temat PROFILAKTYKI wraca jak bumerang!

 

Centrum Medyczne Jerzykowo jak co roku jest organizatorem DARMOWEGO Badania Prostaty.

W tym roku akcja odbędzie się 18.10, start 15.45 w siedzibie Centrum ul. Okrężna 26, 62-007 Jerzykowo.

 

Szczegółowe informację oraz zapisy pod numerem telefonu: 532 073 471

Profilaktyczne Badanie Piersi

badanie piersi

 

Lepiej zapobiegać niż leczyć!

Niby każdy o tym wie, ale kto z nas tak naprawdę ma czas na badania. Dopóki nic nie boli, nic nie kłuje to nie ma się czym przejmować. Co z naszego punktu widzenia jest stanowczym błędem!

Wychodząc na przeciw, jak co roku Centrum Medyczne Jerzykowoorganizuje profilaktyczne badanie piersi (USG) . Start 12 PAŹDZIERNIKA o godz. 12:00, w siedzibie Centrum Medycznego Jerzykowo, ul. Okrężna 26, Jerzykowo k. Poznania. Koszt badania to tylko 70 zł.

Dodatkowo gościć będziemy Body Chief który częstować będzie każdego klienta smootie.

Nie zapominajcie również, że każdy klient otrzyma 10% zniżki od Body Chief na dietę.

Współpraca z Body Chief

kaboom

 Stało się!

Miło nam zakomunikować, że CM Jerzykowo nawiązało właśnie współpracę z Body Chief, który zapewni nam catering podczas nadchodzących eventów #bodychief #dieta

Z tej okazji również, szykujemy dla Was super niespodziankę 🎉🤐

07.09 Punkt Pobrań Nieczynny

Przypominamy, że 07.09 Punktu Pobrań będzie nieczynny! Pozostałe dni, czyli poniedziałek i środa, czynne normalnie od 8.00 do 12.00. Przepraszamy za utrudnienia.

Recepty, recepty, recepty...

Każdy z Nas miał okazję otrzymać je nie raz!
Wraz z nimi pojawia się zazwyczaj pytanie: w której aptece je zrealizować?

My ze swojej strony z czystym sercem możemy polecić aptekę Panaceum (Jerzykowo, Plac Piastowski 22).

Nasza współpraca rozpoczęła się w 2016 r. Choć z jej właścicielkę panią Martę znamy się od dawna i nie raz przekonaliśmy się, że w jej aptece można liczyć na pomoc, fachową radę i miłą atmosferę. Są to cechy, które sami bardzo cenimy i dlatego cieszymy się, że mamy takiego partnera.

Zapisz

Zapisz

Badanie EKG Metodą Holtera

Infografika Badanie EKG Metodą Holtera

W oczekiwaniu na wprowadzenie w naszym Centrum Medycznym urządzeń do badania metodą Holtera, podajemy garść przydatnych informacji w tym temacie.

Wydarzenia w Centrum Medycznym Jerzykowo w roku 2018

 

Już od półtora roku organizujemy wydarzenia poświęcone badaniom profilaktycznym - profilaktyka i badania przesiewowe to sprawy bardzo bliskie naszemu sercu. Część z nich stało się już wydarzeniami cyklicznymi, jak badania piersi dla pań i badania jąder dla panów. Planujemy je z wyprzedzeniem i staramy się ciągle rozszerzać ich zakres.

Rok 2018 rozpoczynamy od dwóch akcji - badania USG tarczycy oraz akcji informacyjnej z okazji Europejskiego Tygodnia Profilaktyki Raka Szyjki Macicy (22-26.01), połączonej z promocją nowego badania w naszej ofercie czyli cytologii cienkowarstwowej. Dla naszych pacjentek do końca stycznia będzie ono dostępne z 20% rabatu. W kolejnych miesiącach na naszych pacjentów czekać będą wydarzenia z zakresu dermatologii i psychologii oraz wydarzenie, na które cieszymy się szczególnie, skierowane do mężczyzn. I nie myślę tu o naszym cyklicznym wydarzeniu Pokaż, że masz jaja - ono oczywiście też będzie, ale dopiero w listopadzie. Ale pierwsza połowa roku przyniesie coś zupełnie, zupełnie nowego. Jesteście ciekawi terminów, cen i naszej wydarzeniowej oferty? Więcej szczegółów wkrótce :)

BEZPŁATNE WARSZTATY PROMOCJA KARMIENIA PIERSIĄ

W piątek 22 września w Centrum Medycznym Jerzykowo odbyły się bezpłatne warsztaty Promocja karmienia piersią, finansowane przez Ministerstwo Zdrowia, realizowane przez Funadację Nowa Nadzieja i prowadzone przez pracującą w naszej przychodni dietetyk Martę Banaszak. Spotkanie minęło w bardzo miłej i wesołej atmosferze, z pełnym zaangażowaniem zarówno ze strony pani Marty, jak i uczestniczek, które z chęcią dzieliły się swoimi doświadczeniami. Zebrało się bowiem grono zarówno pań będących w ciąży z pierwszym dzieckiem, jak również świeżo upieczonych mam i mam bardziej doświadczonych, z najmłodszymi, kilkumiesięcznymi pciechami na ręku (najmłodsza uczestniczka warsztatów miała 3,5 miesiąca i wytrwała dzielnie do końca, a nieco starsza bo 4,5-miesięczna przyjechała do nas wieczorem na kolację ;) ). Zwłaszcza pierwsza część warsztatów poświęcona stricte mleku kobiecemu wywoływała żywe dyskusje i prowokowała wiele pytań z sali. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły sie jednak przede wszystkim zagadnienia dotyczące diety mamy karmiącej i rozszerzania diety dziecka po 6 miesiącu życia.

4kp  5kp 
6kp  7kp 
 2kp
10kp   12kp
1kp 
 2kp
 3kp
8kp 
11kp
   
 15kp

BEZPŁATNE WARSZTATY PROMOCJA KARMIENIA PIERSIĄ

 

Wraz z końcem wakacji wracamy do organizacji wydarzeń w Centrum Medycznym Jerzykowo. Zaczynamy już 22.09 od bezpłatnych warsztatów „Promocja karmienia piersią”, finansowanych przez Ministerstwo Zdrowia i realizowanych przez Fundację Nowa Nadzieja, a przeprowadzi je nasza pani dietetyk mgr Marta Banaszak. Warsztaty będą się składać z dwóch części.

Pierwsza poświęcona będzie mleku kobiecemu – zaczynając od składu i tego co odróżnia mleko kobiece od mleka krowiego oraz mieszanek mlekozastępczych, przez korzyści, jakie oferuje karmienie naturalne (zarówno dla mamy, jak i dziecka), a kończąc na problemach związanych z laktacją, takich jak niewystarczająca ilość pokarmu, choroby brodawek, przeciwwskazania do karmienia piersią ze strony matki i dziecka oraz kwestia przyjmowania leków w okresie karmienia piersią.

Druga część poruszy przede wszystkim kwestie dietetyczne, takie jak dieta matki karmiącej (z uwzględnieniem faktów i mitów na jej temat), rozszerzanie żywienia dzieci karmionych piersią czy zapobieganie alergiom pokarmowym. W czasie tej części warsztatów będzie można się również dowiedzieć w jaki sposób wspomóc laktację oraz jak przechowywać i podgrzewać mleko.

Zapraszamy do udziału zarówno kobiety w ciąży, jak i przygotowujące się do niej, mamy karmiące piersią oraz oczywiście mężczyzn, którzy chcą się dowiedzieć jak najwięcej o karmieniu piersią, by jak najlepiej pomagać swoim życiowym partnerkom w tym okresie. 

Zapisy pod numerem 532 073 471, liczba miejsc ograniczona!

Diagnostyka, leczenie, profilaktyka.
Specjalistyczna opieka medyczna na wyciągnięcie ręki.

Slider